Forum Ogólnotematowe

Forum o wszystkim i o niczym

Ogłoszenie

WITAJ Serdecznie widamy na naszym forum. Prosimy o udzielanie się. Za regularne użytkowanie są oczywiście nagrody w postaci ViP OGAR Pro a nawet Admin. Także myślę że warto. Administracja forum

  • Index
  •  » Sport
  •  » Marco Van Basten trenerem słynnego klubu?

#1 2010-01-13 15:59:49

 SzYmCiO

Administrator

5797019
Call me!
Skąd: Wlbr.
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 201
Punktów :   
WWW

Marco Van Basten trenerem słynnego klubu?

Włoskie media nie przestają spekulować na temat zmiany trenera w Juventusie Turyn. Po słowach agenta, Guusa Hiddinka, Ceesa van Nieuwenhuizena, który zdecydodwanie zaprzeczył możliwości objęcia przez Holendra posady trenera "Starej Damy", nowymi kandydatami włoskiej prasy na to stanowisko są Marco van Basten i Dino Zoff.
Van Basten (przydomek "Ła był głównym kandydatem do objęcia posady szkoleniowca Milanu w lecie ubiegłego roku, po tym jak zakończył pracę z Ajaksem Amsterdam, po słabym sezonie w Eredivisie. Zdaniem włoskich dziennikarzy, Holender mógłby już w najbliższym czasie zastąpić Ciro Ferrarę, dla którego środowy mecz pucharowy z Napoli może okazać się ostatnim na ławce trenerskiej Juventusu.

Znacznie mniej prawdopodobne jest to, by nowym trenerem "Bianconerich" został Dino Zoff, który oświadczył, że nie miał żadnych kontaktów z przedstawicielami Juventusu, a o zainteresowaniu ze strony klubu dowiedział się z mediów. Były szkoleniowiec reprezentacji Włoch zaznaczył również, że nie jest szczególnie zainteresowany pracą w Turynie. - Prawdę mówiąc nie jestem zainteresowany pracą w Juventusie. Powiedzmy, że ten pomysł nie wywołuje u mnie entuzjazmu, ale w piłce nożnej nigdy nie można niczego wykluczyć - powiedział Zoff.


http://videobeta.net/gifs/7833.gif http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/1513.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Marco Van Basten trenerem słynnego klubu?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrehabilitacja nad morzem