Forum Ogólnotematowe

Forum o wszystkim i o niczym

Ogłoszenie

WITAJ Serdecznie widamy na naszym forum. Prosimy o udzielanie się. Za regularne użytkowanie są oczywiście nagrody w postaci ViP OGAR Pro a nawet Admin. Także myślę że warto. Administracja forum

#1 2010-01-07 18:49:13

 SzYmCiO

Administrator

5797019
Call me!
Skąd: Wlbr.
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 201
Punktów :   
WWW

Michael Jackson sprzedał najwięcej płyt w 2009 roku

Zmarły 25 czerwca "król popu" Michael Jackson był w 2009 roku artystą, który sprzedał najwięcej płyt w Stanach Zjednoczonych - wynika z rankingu opublikowanego przez firmę Nielsen.


Michael Jackson sprzedał w ubiegłym roku 8,29 mln płyt. Drugie miejsce zajęła piosenkarka pop Taylor Swift (4,64 mln), Beatlesi (3,28 mln), Szkotka Susan Boyle (3,10 mln) oraz piosenkarka pop Lady Gaga (2,81 mln).


http://videobeta.net/gifs/7833.gif http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/1513.gif

Offline

 

#2 2010-01-08 09:38:51

 brainstorm

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 20
Punktów :   

Re: Michael Jackson sprzedał najwięcej płyt w 2009 roku

Beznadziejnie. Wcześniej ludzie z niego szydzili, co zrobił sobie z twarzą, że molestował dzieci, że whatever, byle by wyśmiać. I fakt - jako osoba był dziwny. Muzykę mia dobra, taniec kultowy, kto go by nie znal?
Az tu nagle zmarł i go wszyscy pokochali, wszyscy są wielkimi fanami, kupują płyty i dodają płytkie zdjęcia/łańcuszki na nk. Gr. Co do drugiego miejsca to to olewam, Taylor zrobiła się dziwna. Charakterem. Jej monolog to dziwaczna sieczka, w której wyśmiewa, biedna dziewczynka, Kenye'go i Joe'go, który zerwał z nią przez telefon. Ale to jest ona, a nie jej muzyka, w którą nie mam ochoty się wgłębiać, wiec nie mnie tego oceniać. Jedyne co tutaj lubię bardziej to Gaga, bo ma fajne electro. I osobowość, ale to nie do tej kategorii i nei tu to oceniać.

+ uwielbiam pisać coś, czego nikt nie przeczyta : 3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrehabilitacja nad morzem